Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Zoo mahjongg

Zoo mahjongg

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Zoo mahjongg

Përshkrim : Gjej të gjitha pjesët e kafshëve kopshtin zoologjik në këtë mahjong tjegull game.combine veçantë të 4 pjesë të një kafshe për të përfunduar atë dhe për të hequr atë nga fushën e lojës. ju mund të përdorni vetëm pllaka falas. kliko në butonin e ndihmës për të parë të gjitha kafshët në kopshtin zoologjik.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 1536

Kopjo në Blog : Zoo mahjongg
Kopjo në Forum : Zoo mahjongg

Advertisement