Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mumje  » Zombie shooter

Zombie shooter

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Zombie shooter

Përshkrim : Zombie shooter lojë. luaj me miun tuaj dhe tastierës.

Si për të luajtur :
R: rifresko zjarr: majtë të miut lëvizja: wasd

ditë : Zombie, qitje, Zombie shooter, luajnë zombie shooter lojë, lojra zombie shooter, luaj online lojë zombie shooter, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat mumje

Luaj Totali : 1762

Kopjo në Blog : Zombie shooter
Kopjo në Forum : Zombie shooter

Advertisement