Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojra mario  » Yoshis hedhur

Yoshis hedhur

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Yoshis hedhur

Përshkrim : Launch dhe hedhin yoshi për aq sa mundeni.

Si për të luajtur :
Shpejt shtypni spacebar sa më shpejt si ju mund të bëni yoshi të kandidojë.

ditë : Mario, Yoshis jumping, luajnë yoshis jumping lojë, lojra yoshis jumping, luajtur online yoshis jumping lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra mario

Luaj Totali : 5374

Kopjo në Blog : Yoshis hedhur
Kopjo në Forum : Yoshis hedhur

Advertisement