Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Yin yand mahjong

Yin yand mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Yin yand mahjong

Përshkrim : Kombinoje pllaka të kundërta dhe për të gjetur yin dhe yang tjegull. kombinoje 2 pllaka të kundërta mahjong për largimin e tyre nga loja. një pllakë është i lirë nëse nuk është e mbuluar dhe ka të paktën 1 anën e lirë (në të majtë apo të djathtë). sa më shpejt që ju të kombinohen tjegull yin me tjegull yang, ju paraprakisht në nivelin e ardhshëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, koha, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 6269

Kopjo në Blog : Yin yand mahjong
Kopjo në Forum : Yin yand mahjong

Advertisement