Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Edhe mahjong 2 komunitetit të internetit!

Edhe mahjong 2 komunitetit të internetit!

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Edhe mahjong 2 komunitetit të internetit!

Përshkrim : Eet një mahjong re në internet e krijuar nga tifozët e vërtetë e kësaj lojë klasike puzzle! provoni më mirë 400 nivelet e publikuar nga ana e përdoruesve të internetit dhe të konkurrojnë në mënyrë muliplayer! rregullat janë kaq të lehtë - ndeshje pllaka identike për të pastruar playfield. don \\ 't harroni se ju mund të përdorni pllaka me të drejtën e lirë ose të majtë vetëm. shifrat heqja e formave të ndryshme nga playfield ju ndryshuar pllaka nga me ngjyrë të bardhë.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, flash, matching game, puzzle,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5234

Kopjo në Blog : Edhe mahjong 2 komunitetit të internetit!
Kopjo në Forum : Edhe mahjong 2 komunitetit të internetit!

Advertisement