Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mumje  » Wack një mumje

Wack një mumje

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Wack një mumje

Përshkrim : Është koha për të vrarë zombies, të jenë të kujdesshëm sepse zombies duan të pushtonin qytetin dhe ju do të keni për të shmangur atë. zombies janë njerëz të vdekur që kërkojnë hakmarrje për shkak se ata kaluan trashëgimitë e tyre jetojnë në trillet.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Zombie, wack, Wack një mumje, luajnë wack një lojë zombie, wack lojëra zombie, luajtur online wack një lojë zombie, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat mumje

Luaj Totali : 1624

Kopjo në Blog : Wack një mumje
Kopjo në Forum : Wack një mumje

Advertisement