Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra sportive  » Lojërat kriket  » Gjarpërues puzzle - cricket

Gjarpërues puzzle - cricket

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Gjarpërues puzzle - cricket

Përshkrim : Kjo është lojë e thjeshtë puzzle. ju keni për të gjetur palë e zërit e para herë shkon jashtë dhe të shkojë në nivelin e ardhshëm. nuk janë 16 topa për 5 nivelet e para dhe 24 për pjesën tjetër.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, cricket,

Kategori : » Lojërat kriket

Luaj Totali : 4406

Kopjo në Blog : Gjarpërues puzzle - cricket
Kopjo në Forum : Gjarpërues puzzle - cricket

Advertisement