Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Toyshop mahjong

Toyshop mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Toyshop mahjong

Përshkrim : Toyshop mahjong është lojë të re dhe ekskluzive e free-game-land.com. qëllimi i kësaj loje është të qartë bordit duke matching dy fotografitë identike. zgjidhni ndonjë foto dhe zgjidhni drejtimin. slide dy fotografitë identike vertikalisht apo horizontalisht për ndeshjen se ata do të zhduket. kalojë të gjitha nivelet në këtë lojë të këndshme fëmijët.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, bordi, girl, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 3142

Kopjo në Blog : Toyshop mahjong
Kopjo në Forum : Toyshop mahjong

Advertisement