Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojëra zbavitëse  » Tanke vogël

Tanke vogël

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Tanke vogël

Përshkrim : Fast paced multiplayer çmenduri! të luajë kundër miqtë tuaj në internet, të ndërtuar tank tuaj, të krijojë nivele dhe për të luftuar për to! tanke tiny është një lojë multiplayer, për deri në tetë lojtarë në të njëjtën kohë. lufta në arena të bërë nga lapsa dhe stilolapsa, dhe shkatërruar kundërshtarët tuaj para se t'ju vrasin! beteja miqtë apo dikush nga kudo në botë në këmbë e fundit njeri apo ekipit bazuar ndeshje. tanke tiny është një lojë e strategjisë, si dhe aftësi të papërpunuara, të shtëna zgjuar nga kërcim plumbat tuaj jashtë objekteve për të goditur armiqtë tuaj nga prapa mbuluar!

Si për të luajtur :
Udhëzimi në lojë.

ditë : Argëtim, Tanke tiny, luajnë tanke tiny, tanke tiny lojra, luaj online tanke tiny, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra zbavitëse

Luaj Totali : 10009

Kopjo në Blog : Tanke vogël
Kopjo në Forum : Tanke vogël

Advertisement