Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Jetsons lojërat  » Jetsons pushtimit marsian

Jetsons pushtimit marsian

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Jetsons pushtimit marsian

Përshkrim : Zyra george jetson ka qenë rrëmbyer nga marvin marsian dhe martians e tij të menjëhershme. george është i vetmi person i aftë për të pastruar këtë rrëmujë. me ray armë e tij blaster, ai duhet të gjejë rrugën e tij tot ai zyrën kryesore dhe mundi liderin e forcave marsian.

Si për të luajtur :
Përdorni tastet e majtë dhe të djathtë arrow për të lëvizur. përdorni up dhe poshtë çelësat arrow të hidhen dhe përkulje. përdorni një çelës për të xhiruar dhe s kyç për aime up. përdorni zonat prish të rishfaqen në seksione të ndryshme të nivelit dhe

ditë : Të jetsons, Martian invasion jetsons, luajnë the jetsons martian invasion lojë, lojra jetsons martian invasion, luajtur online jetsons martian invasion lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Jetsons lojërat

Luaj Totali : 7763

Kopjo në Blog : Jetsons pushtimit marsian
Kopjo në Forum : Jetsons pushtimit marsian

Advertisement