Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Dhëmbët e tmerrshme

Dhëmbët e tmerrshme

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Dhëmbët e tmerrshme

Përshkrim : Luaj si kornelit, një kernel heroike të misrit duke u përpjekur për të shpëtuar miqtë e tij nga dënimi të caktuara! ju keni qenë të bllokuar brenda gojës së një përbindësh radioaktiv pa ikje! run, kërcejnë, dodge dhe rosë për të shmangur rrezik. të paralajmëruar: goja nuk është rreziku i vetëm! watch për fairies dhëmbit dhe pengesa të tjera përgjatë rrugës.

Si për të luajtur :
Përdorni up kyç arrow të hidhen.

ditë : Kids, Dhëmbët të tmerrshme, luajnë lojë të tmerrshme teeth, lojra dhëmbët e tmerrshme, të luajnë lojë në internet tmerrshme dhëmbët, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 5548

Kopjo në Blog : Dhëmbët e tmerrshme
Kopjo në Forum : Dhëmbët e tmerrshme

Advertisement