Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra shooting  » Shooter super rreshter 4

Shooter super rreshter 4

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Shooter super rreshter 4

Përshkrim : Përdorin lloje të ndryshme të armëve për të xhiruar një luzmë e ushtarëve të armikut, të mbledhë municion dhe furnizime për të mbijetuar dhe me sukses të arritur dalje në çdo nivel.

Si për të luajtur :
Arrow keys - veprim. bar space - shoot. ctrl kyç - dyer të hapura / të nivelit restart. qe - hapi majtas / djathtas.

ditë : Qitje, Super shooter rreshter 4, luajnë super rreshter shooter 4 lojë, super revole rreshter 4 lojra, luajnë super rreshter shooter 4 lojë, online falas lojë online.,

Kategori : » Lojra shooting

Luaj Totali : 2555

Kopjo në Blog : Shooter super rreshter 4
Kopjo në Forum : Shooter super rreshter 4

Advertisement