Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra fluturues  » Super mario world flash

Super mario world flash

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Super mario world flash

Përshkrim : Mario brothers tifozët, mos humbasë këtë mario platformë veprimi lojë të shkëlqyer!

Si për të luajtur :
Përdorimi majtas dhe djathtas arrow keys për të lëvizur dhe a të kërcejnë, të goditur s për të xhiruar, s'e lëshoj s të hidhen të lartë.

ditë : Veprimi, mario, Super mario world flash, luajnë super mario world flash lojë, lojra super mario world flash, luajtur online super mario world flash lojë, lojë falas në internet.,

Kategori : » Lojra fluturues

Luaj Totali : 7567

Kopjo në Blog : Super mario world flash
Kopjo në Forum : Super mario world flash

Advertisement