Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojërat kamion  » Super mario kamion

Super mario kamion

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Super mario kamion

Përshkrim : Help mario të përzënë kamionin e tij dhe të dorëzojë sende mbrapa në shtëpinë e tij. 12 nivelet e super mario kamion fun.

Si për të luajtur :
Prisni në fillim për sendet për të rënë në pjesën e prapme të kamionit, pastaj shtrëngojmë ata në vendin e marios.

ditë : Mario, kamion, ngarje, Super mario truck, luajnë super mario truck, lojra super mario truck, luaj online lojë super mario truck, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat kamion

Luaj Totali : 2721

Kopjo në Blog : Super mario kamion
Kopjo në Forum : Super mario kamion

Advertisement