Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Lojërat super mario  » Super mario fluturojnë

Super mario fluturojnë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Super mario fluturojnë

Përshkrim : Mario fly: cute super mario bros fluturojnë dhe xhiruar lojë.

Si për të luajtur :
Arrow keys-për të lëvizur. space bar-për të zjarrit.

ditë : Mario, super mario, Super mario fly, luajnë super mario fly, lojra super mario fly, luajtur online super mario fly, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat super mario

Luaj Totali : 2527

Kopjo në Blog : Super mario fluturojnë
Kopjo në Forum : Super mario fluturojnë

Advertisement