Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat e mbrojtjes  » Mbrojtjes super mario

Mbrojtjes super mario

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mbrojtjes super mario

Përshkrim : Vrasin sa më shumë monsters të jetë e mundur në çdo nivel.

Si për të luajtur :
Përdorni arrow çelësat për të lëvizur dhe kërcejnë, spacebar për të goditur monsters

ditë : Mario, mbrojtjes, veprim, Super mario mbrojtjes, luajnë lojë super mario mbrojtjes, lojra super mario mbrojtjes, luaj online lojë super mario mbrojtjes, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat e mbrojtjes

Luaj Totali : 9561

Kopjo në Blog : Mbrojtjes super mario
Kopjo në Forum : Mbrojtjes super mario

Advertisement