Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat bombardues  » Super mario bombardues 2

Super mario bombardues 2

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Super mario bombardues 2

Përshkrim : Mario është duke shkuar në luftë me luigi, bowser dhe toad. mario do të përdorë një bombë tij më të mirë të armëve për të eliminuar tij kundërshtarët në fushë. eliminohen lojtarë të tjerë në fushën e betejës dhe të fitojë loja.

Si për të luajtur :
Ju mund të zgjidhni në mes të mario, luigi, bowser dhe toad për të luajtur lojë. përdorni arrow për të lëvizur dhe hapësirë për shtyp për të bjerë bombë.

ditë : Super, mario, bombardues, veprim, Super mario bombardues 2, luajnë super mario bomber 2 lojë, super mario bombardues 2 games, luaj online super mario bombardues 2 lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat bombardues

Luaj Totali : 8293

Kopjo në Blog : Super mario bombardues 2
Kopjo në Forum : Super mario bombardues 2

Advertisement