Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Patricks st mahjong

Patricks st mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Patricks st mahjong

Përshkrim : Këtë herë të luajë mahjong në temë shën patrikut. përputhen me blloqe me imazhe të ngjashme dhe për të hequr ato nga bordi. have fun!

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9532

Kopjo në Blog : Patricks st mahjong
Kopjo në Forum : Patricks st mahjong

Advertisement