Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Bordit dhe lojës me letra lojërat  » Lojëra kartë diamant  » Diamant merimangë

Diamant merimangë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Diamant merimangë

Përshkrim : Ju do të merrni kapur në këtë web e kartës dinak stacking ...

Si për të luajtur :

drag kartat për të krijuar kollonat nga k me a. kur ju nuk keni më shumë lëvizje , klikoni rafte - ! por jo kartat e reja , nëse ju keni hapësirat bosh

ditë : Bordit dhe lojës me letra, card solitaire, car games, solitaire lojra, spider lojra, stacking lojra, web lojra, Spider solitaire, lojra spider solitaire online, lojra falas spider solitaire, lojra falas, lojra online falas spider solitaire, spider solitaire lojë, pa pagesë spider solitaire,

Kategori : » Lojëra kartë diamant

Luaj Totali : 8496

Kopjo në Blog : Diamant merimangë
Kopjo në Forum : Diamant merimangë

Advertisement