Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Smurfs mahjong klasik

Smurfs mahjong klasik

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Smurfs mahjong klasik

Përshkrim : Have fun luajnë këtë lojë klasike mahjong e smurfs. mundohuni për të eliminuar të gjitha pjesët nga bordi dhe të përputhen me palë e imazheve nga linjat fund të lojës piramidës e copa. get rezultatin më të lartë dhe të shkojnë në nivelin e ardhshëm, të gjeni të gjitha pjesët dhe të përfundojë ndeshjen para se të koha është deri.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, vajzë, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 9018

Kopjo në Blog : Smurfs mahjong klasik
Kopjo në Forum : Smurfs mahjong klasik

Advertisement