Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra shooting  » Bros rambo

Bros rambo

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Bros rambo

Përshkrim : Shoot karaktere mario dhe të shikojnë derdhje të gjakut.

Si për të luajtur :
Mouse - shoot / select. shkruani - reload. spacebar - përdorni power-up.

ditë : Qitje, mario, Rambo bros, luajnë rambo bros lojë, rambo bros lojra, luaj online rambo bros lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra shooting

Luaj Totali : 6247

Kopjo në Blog : Bros rambo
Kopjo në Forum : Bros rambo

Advertisement