Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Quatro mahjong

Quatro mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Quatro mahjong

Përshkrim : Classic game mahjong solitaire ku ju keni për të kombinuar 4 të të njëjtit tiles.combine 4 pllakave të njëjtë të lirë për largimin e tyre nga loja. një pllakë është i lirë nëse nuk mbulohen dhe në qoftë se ka të paktën 1 anën e lirë (në të majtë apo të djathtë).

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : 1 player, flash, bordi, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 8820

Kopjo në Blog : Quatro mahjong
Kopjo në Forum : Quatro mahjong

Advertisement