Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Aftësi  » Floktar  » Princesha hairstyle

Princesha hairstyle

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Princesha hairstyle

Përshkrim : Është e deri në përvojën tuaj styling për të shpëtuar princeshat nga kërdi flokët!

Si për të luajtur :
Ndihmoni një princeshë të marrë të gatshme për partinë në këtë mbrëmje të! Kliko për të marr një princeshë, pastaj kliko shigjetën me ngjyra të ndezura të drejtën për të vazhduar. Browse opsionet hairstyle derisa ju të gjeni atë që ju pëlqen (sigurohuni që të klikoni verdhë-colored shigjeta për të parë të gjitha zgjedhjet), pastaj të kalojnë në mundësitë për t'u ngjyrosur. Pasi të keni zgjedhur një stil dhe ngjyra për të princeshë të don, një listë e udhëzimet do të shfaqet. Ndiqni ata në mënyrë korrekte (në qoftë se ju harroni, shtypni butonin HELP). Për stilin e flokëve princesha, të klikoni dhe të mbajë pika e saktë, pastaj të kalojnë miun tuaj si tregohet në ikonë që shfaqet. Pasi të keni përfunduar të gjitha 5 hapa, zgjidhni një model veshje dhe disa pajisje për princeshë të veshin. Pastaj gjeni sfond të përsosur dhe kornizë për ndeshjen e princeshë dhe hairstyle saj, dhe ngarkoni pic për albumin tuaj!

ditë : Princesha hairstyle, Princesha hairstyle online games, lojra falas Princesha hairstyle, lojra falas, falas online games Princesha hairstyle, Princesha lojë hairstyle, pa pagesë Princesha hairstyle,

Kategori : » Lojra me Floktar

Luaj Totali : 1179

Kopjo në Blog : Princesha hairstyle
Kopjo në Forum : Princesha hairstyle