Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Vajzat lojërat  » Lojra zërit  » Pinballadia

Pinballadia

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Pinballadia

Përshkrim : Kjo është një lojë funny pinball që mixes zuma dhe pinball në një addicting dhe lojë të shpejtë arcade / puzzle. qëllimi është për të krijuar grupe të tre topa të njëjta për të bërë ato zhduken.

ditë : 1 player, arcade, flash, argëtim, matching game, pinball,

Kategori : » Lojra zërit

Luaj Totali : 1857

Kopjo në Blog : Pinballadia
Kopjo në Forum : Pinballadia

Advertisement