Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mahjong faraon

Mahjong faraon

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mahjong faraon

Përshkrim : Zbuloni faraonit kultura në qytetërimin e lashtë egjipt duke luajtur këtë lojë mahjong. loja përfshin grup të madh të numrave dhe shkronjave simboleve, qëllimi juaj është për të pastruar zonën e lojës e pllakave nëpërmjet krahasimit palë në kohën më të shkurtër të mundshme.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5197

Kopjo në Blog : Mahjong faraon
Kopjo në Forum : Mahjong faraon

Advertisement