Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Bëjë lojëra rrugore  » Panik piper

Panik piper

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Panik piper

Përshkrim : Krijo radhë ose kolona e të paktën 3 speca të njëjtën ngjyrë për t'i bërë ata të rriten. përpiqen për të marrë ato për të pjekur dhe për të krijuar reagimet zinxhir të chillies djegur.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, Piper panic, luajnë pepper panic lojë, piper panic lojra, luaj online panic lojë piper, lojë falas online.,

Kategori : » Bëjë lojëra rrugore

Luaj Totali : 7627

Kopjo në Blog : Panik piper
Kopjo në Forum : Panik piper

Advertisement