Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojra mario  » Vjetër mario bros

Vjetër mario bros

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Vjetër mario bros

Përshkrim : Run dhe hidhen në platformat dhe goombas në univers mario si ju qëndroni të niveleve të gjallë dhe të plotë.

Si për të luajtur :
A, d / j, k -. run <br /> w / i -. duck / enter <br /> spacebar -. jump <br /> j / a -. fireballs <br /> k / s - hammer.

ditë : Mario, Vjetër mario bros, luajnë vjetër mario bros lojë, lojra të vjetër mario bros, luaj online vjetër mario bros lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra mario

Luaj Totali : 1656

Kopjo në Blog : Vjetër mario bros
Kopjo në Forum : Vjetër mario bros

Advertisement