Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojëra të ngrira  » Mjeku olaf ngrirë

Mjeku olaf ngrirë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mjeku olaf ngrirë

Përshkrim : Olafs ëndërr për të jetuar në verë nuk ka shkuar aq mirë, sepse sa më shpejt që ai shkoi nën diell ai filloi shkrirja. i vetmi i aftë për të shpëtuar atë është elsa, mbretëresha ngrirë që ka kompetenca akull dhe mund ta shpengoj këtë ditë ëndërroja burrë dëbore. filloni duke kontrolluar temperaturën e tij për të parë se sa e lartë është dhe pastaj të ngrijë në dhomë. ju nuk doni që ai të kthehet në ujë dhe nuk kthehen, nuk ju? aplikoni hundës spray që të rrinë hundën e tij përsëri dhe të vënë në maskë oksigjeni kështu që ai mund të marrë frymë si duhet. pjesa e fundit e trajtimit është thjesht magjike - të japë olaf retë e tij personal borë kështu që ai gjithmonë mund të gëzojnë të motit të ngrohtë!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : Olaf, të ngrira, Olaf ngrira doktor, luajnë olaf frozen doctor, lojra olaf ngrira doctor, luajtur online olaf ngrira doktor, lojë falas online.,

Kategori : » Lojëra të ngrira

Luaj Totali : 5395

Kopjo në Blog : Mjeku olaf ngrirë
Kopjo në Forum : Mjeku olaf ngrirë

Advertisement