Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat elsa  » Infermiere elsa

Infermiere elsa

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Infermiere elsa

Përshkrim : Infermiere elsa jack frost është shumë i sëmurë. ai mori gripit dhe ka nevojë për trajtim mjekësor të jetë i shëndetshëm përsëri. për fat të mirë elsa është infermiere e tij dhe ajo të kujdeset mirë për jack frost, duke i dhënë atij pilula, çaj të nxehtë ose për të bërë një injeksion. në fund jack është i shëndetshëm dhe të lumtur!

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Ngrirë, elsa, Infermiere elsa, luajnë infermiere elsa lojë, nurse elsa lojra, luajtur online infermiere elsa lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat elsa

Luaj Totali : 8983

Kopjo në Blog : Infermiere elsa
Kopjo në Forum : Infermiere elsa

Advertisement