Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojërat lule  » Super mario ri botëror 2

Super mario ri botëror 2

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Super mario ri botëror 2

Përshkrim : Jo se super, por një lojë të re mario world është ajo që ne kemi këtu! hidhen dhe të drejtuar dhe të mbledhë monedha në këtë lojë platformë pak.

Si për të luajtur :
Majtas / djathtas arrow keys - veprim. up arrow key - jump.

ditë : Seri, mario, flower, New super mario world 2, luajnë new super mario world 2 lojë, new super mario world 2 lojë, luaj online new super mario world 2 lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat lule

Luaj Totali : 9323

Kopjo në Blog : Super mario ri botëror 2
Kopjo në Forum : Super mario ri botëror 2

Advertisement