Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Skulptura misterioze mahjong

Skulptura misterioze mahjong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Skulptura misterioze mahjong

Përshkrim : Mysterious skulptura mahjong është lojë të re dhe ekskluzive e hidden-object-online.com. zhytet në atmosferën e fiseve të lashta të ishullit të pashkëve. statuetes moai kanë hipnotizuar gjithmonë me madhështinë e tyre, të pakuptueshëm, enigmatik. ne mund të mendoj vetëm për sekretet për krijimin e statujat dhe sugjerojnë luajtur mahjongg bazuar në legjendat.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, bordi, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4600

Kopjo në Blog : Skulptura misterioze mahjong
Kopjo në Forum : Skulptura misterioze mahjong

Advertisement