Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Aftësi  » Qëllim dhe gjuaj  » Shtëpia ime

Shtëpia ime

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Shtëpia ime

Përshkrim : Ndërtimi është pra shumë e lehtë kur ju keni një zog \ \ view \ 's sy!

Si për të luajtur :
Klikoni mbi të shpendëve për të ndaluar atë mbi vendin e ndërtimit, pastaj klikoni përsëri të bjerë pjesë.

ditë : Shtëpia ime, lojra My House online, lojra falas e mia House, lojra falas, falas online games Shtëpia ime, loja ime House, pa pagesë Shtëpia ime,

Kategori : » Lojra me Qëllim dhe gjuaj

Luaj Totali : 504

Kopjo në Blog : Shtëpia ime
Kopjo në Forum : Shtëpia ime