Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Fëmijët lojra  » Puzzles majmun turne botërore

Puzzles majmun turne botërore

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Puzzles majmun turne botërore

Përshkrim : Majmun do të ketë një udhëtim rreth botës dhe ka nevojë për ndihmën tuaj. ju duhet të ndihmojë majmun të zgjidhë të gjitha puzzles dhe të mbledhë çdo gjë ajo ka nevojë për turne. ju gjithashtu mund të praktikoni anglisht tuaj duke plotësuar detyrat tuaja. a je gati?

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Kids, Monkey puzzles world tour, luajnë monkey puzzles world tour lojë, lojra monkey puzzles botërore tour, luaj online lojë monkey puzzles world tour, lojë falas online.,

Kategori : » Fëmijët lojra

Luaj Totali : 8477

Kopjo në Blog : Puzzles majmun turne botërore
Kopjo në Forum : Puzzles majmun turne botërore

Advertisement