Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Monkey mahjong lidhur

Monkey mahjong lidhur

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Monkey mahjong lidhur

Përshkrim : Variant argëtim dhe addictive në popullore lojë puzzle mahjong klasik që është vendosur në xhungël. të zgjidhë të gjitha puzzles që një majmun cute pak sugjerojnë ju. connect të njëjtat pllaka duke përdorur të majtë-klikoni butonin mbi miun. përputhen me fotografi aq shpejt sa mund!

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, monkey, free,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 6209

Kopjo në Blog : Monkey mahjong lidhur
Kopjo në Forum : Monkey mahjong lidhur

Advertisement