Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Mayan mahjong-

Mayan mahjong-

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mayan mahjong-

Përshkrim : Zbuloni botën e lashtë të mayas dhe të luajnë këtë lojë mayan mahjong piramidale. kombinoje 2 e pllakave të njëjtë të lirë për të hequr ato nga bordi. një pllakë është i lirë nëse nuk është e mbuluar dhe ka të paktën 1 anën (majtas ose djathtas) të lirë. palë up të gjitha pllakat për të përparuar në nivelin e ardhshëm.

Si për të luajtur :
Kjo lojë është luajtur me miun vetëm.

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 4565

Kopjo në Blog : Mayan mahjong-
Kopjo në Forum : Mayan mahjong-

Advertisement