Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Gara  » Gara përpjetë  » Kamion tregu 2

Kamion tregu 2

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Kamion tregu 2

Përshkrim : Vendos pedale të metalit dhe ndjekur ato burgers në treg!

Si për të luajtur :
Bilanci i mallrave të ngarkuara në kamion tuaj ndërsa ngarje të tregut në këtë lojë garash përpjetë. Mallrat tuaja janë kryesisht hamburger shijshme, kështu që të përpiqet të mos bjerë ato përgjatë rrugës. Sa më shumë që të dorëzojë të tërë, rezultatin më të lartë tuaj. Kur të keni arritur në fund të nivelit, çngarkoj ngarkesave tuaj të çmuar në shirit transportieri, pastaj parku në hapësirën e verdhë.nnUp = përshpejtojënPoshte = BrakenMajtas / Djathtas = Bilanci

ditë : Kamion Tregut 2, Kamion Tregut 2 lojra online, Truck tregut të lirë 2 games, lojra falas, free Truck internet Tregut 2 lojra, Truck Tregut 2 lojë, Truck tregut të lirë 2,

Kategori : » Lojra me Gara përpjetë

Luaj Totali : 1192

Kopjo në Blog : Kamion tregu 2
Kopjo në Forum : Kamion tregu 2