Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra shooting  » Mario muar bota

Mario muar bota

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario muar bota

Përshkrim : Mario world muar është krejtësisht addicting shooting game fun. mario world ka qenë i pushtuar nga të gjitha llojet e armiqve të çmendur. ndaluar ata nga shkatërrimi kështjellën tuaj. mos lejoni që armiqtë e pushtuar kështjellën tuaj mario world. blerë armë dhe artikuj të veçantë në dyqan. përdorin armët për të shkatërruar armiqtë e afron. loja mbaron dikur kalaja juaj është shkatërruar dhe muar.

Si për të luajtur :
Mouse button- position ku për të xhiruar dhe klikoni butonin për të xhiruar. a dhe q cikli keys-për armë tjetër ose të mëparshëm. s dhe w cikli i themelit për sendet e ardhshme ose të mëparshme të veçanta. space bar-vendi një artikull të veçantë.

ditë : Mbrojtur, veprim, qitje, mouse aftësitë, Mario world muar, luajnë mario world muar lojë, lojra mario world muar, luajtur online mario world muar, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra shooting

Luaj Totali : 2770

Kopjo në Blog : Mario muar bota
Kopjo në Forum : Mario muar bota

Advertisement