Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojra mario  » Mario luigi vs pong

Mario luigi vs pong

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario luigi vs pong

Përshkrim : Luaj vetëm ose me një mik për një lojë klasike pong me mario dhe luigi.be i pari që të arritur 10 pikë.

Si për të luajtur :
Player 1:  përdorimi up dhe arrow keys poshtë. player 2: përdorimi w dhe s çelësat arrow.

ditë : 2 lojtaret, mario, Mario vs luigi pong, luajnë mario vs luigi pong lojës, mario vs luigi pong lojra, luaj online mario vs luigi pong lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra mario

Luaj Totali : 5268

Kopjo në Blog : Mario luigi vs pong
Kopjo në Forum : Mario luigi vs pong

Advertisement