Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra shooting  » Mario vs boo

Mario vs boo

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario vs boo

Përshkrim : Kontrolli mario dhe dodge boos shtëna si ai zjarret në ju. xhiruar boo për të parë se si i lartë i rezultatit ju mund të merrni.

Si për të luajtur :
Përdorni majtë / djathtë arrow për të lëvizur, hapësirë për të xhiruar.

ditë : Mario, boo, qitje, Mario vs boo, luajnë mario vs boo lojë, mario vs lojra boo, luajtur online mario vs boo lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra shooting

Luaj Totali : 1595

Kopjo në Blog : Mario vs boo
Kopjo në Forum : Mario vs boo

Advertisement