Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojërat kamion  » Mario kamion 3

Mario kamion 3

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario kamion 3

Përshkrim : Mario truck: mario ka disa ngarkesave të zhvendoset dhe ka nevojë për ndihmën tuaj ngarje, aftësitë e tij nuk janë deri në zeroja dhe thats pse ai ka nevojë për kokat tuaja deri për të ndihmuar atë të arritur në fund të çdo niveli dhe për të marrë punën e bërë, çdo nivel ju keni nevojë për sasi të ndryshme të mallrave në mënyrë dont harroni të kontrolloni. lejon të marrë duke shkuar pra, ky kamion nuk do të përzënë veten!

Si për të luajtur :
Përdorni arrow kesy për të përzënë dhe të balancuar

ditë : Mario, kamion, ngarje, Mario truck 3, luajnë mario truck 3 lojë, mario truck 3 lojra, luaj online mario truck 3 lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat kamion

Luaj Totali : 7295

Kopjo në Blog : Mario kamion 3
Kopjo në Forum : Mario kamion 3

Advertisement