Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra fluturues  » Mario remix

Mario remix

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario remix

Përshkrim : Kjo është loja e fundit mario. ka 3 lojëra për të zgjedhur. e para është lojë klasike mario, atëherë nuk është lojë mario luftimeve, ku mario duhet të përballet me armiqtë e ndryshme të zgjedhjes suaj dhe më në fund mario është fluturues dhe dodging armiq. gëzojnë ata të gjithë!

Si për të luajtur :
A - run. z - jump / përzgjidhni. arrow keys - veprim.

ditë : Beat em up, veprim, mario, shmangen, fluturues, Mario remix, luajnë mario remix lojë, mario remix lojra, luaj online lojë mario remix, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra fluturues

Luaj Totali : 8969

Kopjo në Blog : Mario remix
Kopjo në Forum : Mario remix

Advertisement