Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Strategji lojra  » Mario shpëtimit aeroplan

Mario shpëtimit aeroplan

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario shpëtimit aeroplan

Përshkrim : Kjo kohë mario është duke luftuar bowser në ajër. miqtë e marios janë duke luftuar vetëm me anët tuaja, por ata janë në të mëdha rreziku. përgatitja sulmin kundër e shpëtuar të gjithë marios miqtë nga të qenit kapur nga bowser. shpëtuar të gjithë në ajër pa u godit nga poshtë bowser dhe ushtria e tij.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur dhe për të zhbllokuar arritjet. (më shumë udhëzim në lojë)

ditë : Mario, aeroplan, resue, ajrit, qitje, veprim, Mario plane rescue, luajnë lojë mario plane shpëtim, lojra mario plane shpëtimit, luaj online mario plane lojë shpëtim, lojë falas online.,

Kategori : » Strategji lojra

Luaj Totali : 3035

Kopjo në Blog : Mario shpëtimit aeroplan
Kopjo në Forum : Mario shpëtimit aeroplan

Advertisement