Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojra mario  » Mario mushroom shtënë

Mario mushroom shtënë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario mushroom shtënë

Përshkrim : Bowser dhe ushtria e tij po vjen për të sulmuar mario kalaja. ato janë të hipur mbi fshesë mbante bombën dhe duke synuar në kështjellë. mario do të duhet për të xhiruar kërpudha off vargun për të luftuar mbrapa. tërhequr të vargut dhe zjarri sipas dëshirës.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të tërhequr kërpudha nga varg dhe xhiruar në armik. përdorni gjithë fuqinë tuaj për të xhiruar dhe për të shmangur kërpudha të qenë hedhur në varg.

ditë : Mario, kërpudha, qitje, bowser, Shot mario mushroom, luajnë mario mushroom shot, mario mushroom shot lojra, luaj online mario mushroom shot, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra mario

Luaj Totali : 5241

Kopjo në Blog : Mario mushroom shtënë
Kopjo në Forum : Mario mushroom shtënë

Advertisement