Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojra mario  » Mario grevë heli

Mario grevë heli

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario grevë heli

Përshkrim : Action shooting game. çdo gjë nga standarde lojrat mario është vënë këtu, përfshirë monedha dhe yjet.

Si për të luajtur :
Leviz me butonat wasd, xhiruar me j, të ndryshuar armë me k

ditë : Mario, heli, greva, të shtënat, arcade, Mario heli strike, luajnë mario heli strike lojë, lojra mario heli strike, luaj online lojë mario heli strike, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra mario

Luaj Totali : 6517

Kopjo në Blog : Mario grevë heli
Kopjo në Forum : Mario grevë heli

Advertisement