Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra gara  » Lojërat express  » Mario express

Mario express

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario express

Përshkrim : Mario express është një lojë, ku ju përzënë një traktor dhe ju duhet të ndihmojë mario për të ofruar kërpudhat dhe gjëra të tjera në vendin e tregut. së pari ju duhet për të bashkëngjitni rimorkio të traktorit para se të mund të fillojnë të makinës në një nga coolest mario games online.looking për disa lojra online falas mario dhe gara lojra, atëherë kjo lojë mario express do të jetë një lojë e madhe për ju, ajo ka marrë të gjitha veprim që ju dëshironi. ka nivele të ndryshme, secila me diçka tjetër për të ofruar. kur të keni arritur në fund të nivelit ju mund të shkëputet rimorkio përsëri duke shtypur bar hapësirë.

Si për të luajtur :
Përdorni arrow çelësat për të përzënë kamion.

ditë : Mario, shprehin, hipur, ngarje., Mario express, luajnë mario express lojë, lojra mario express, luaj online lojë mario express, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat express

Luaj Totali : 6538

Kopjo në Blog : Mario express
Kopjo në Forum : Mario express

Advertisement