Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aventurë  » Lojërat zhytjeje  » Mario diving

Mario diving

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario diving

Përshkrim : Mario është të kesh kënaqësi në ujë. ai është duke u përpjekur për të arrijnë sa më thellë që të jetë e mundur, por ka objekte në det që parandalojnë mario nga të bëjnë këtë. përdorni miun për të lëvizur mario dhe kontakt kërpudha për të rritur zhytja e tij.

Si për të luajtur :
Hapësirë për shtyp për të bërë goditje të saktë (vetëm tre shanse). shko sa më thellë që të jetë e mundur dhe të shënuar më shumë për të zbuluar predha dhe çmime. përdorni miun për të luajtur këtë lojë.

ditë : Mario, zhytje, aftësi, Mario diving, luajnë mario lojë diving, mario lojra diving, luaj online mario lojë diving, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat zhytjeje

Luaj Totali : 1786

Kopjo në Blog : Mario diving
Kopjo në Forum : Mario diving

Advertisement