Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra puzzle  » Lojërat peshku  » Peshku mario fëmijë

Peshku mario fëmijë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Peshku mario fëmijë

Përshkrim : Mario ka qenë transformuar në një peshk me dy mario fëmijë fishes.mario do të jetë i bllokuar me këtë organ të ri derisa ai të ndihmuar peshku foshnja të mbledhë të gjitha monedhë e në uji. monedha janë të fshehura në çdo cep nën ujë. pra, të ndihmojë mario dhe tij fëmija mbledhë të gjitha monedhat pa humbur jetën peshk fëmijë. megjithatë, mario dhe fëmija e tij nuk janë peshku vetëm nën ujë, ka edhe një dhëmbë të mëdha të mprehtë peshk duke pritur për të ngrënë ato peshqit të fëmijës. kujdes. mundohuni të shmangur peshqit fëmijën goditur shkëmbin dhe ngrënë nga peshqit e mëdhenj.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të lëvizur mario dhe peshku fëmija do të ndjekë.

ditë : Mario, baby, peshk, aftësi, Mario foshnja fish, luajnë mario foshnja fish lojë, lojra mario foshnja peshku, luaj online mario foshnja fish lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat peshku

Luaj Totali : 9864

Kopjo në Blog : Peshku mario fëmijë
Kopjo në Forum : Peshku mario fëmijë

Advertisement