Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojra shooting  » Mario shigjetë

Mario shigjetë

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario shigjetë

Përshkrim : Shoot gjitha balona që fluturojnë duke përdorur hark dhe shigjetë.

Si për të luajtur :
Arrow keys - qëllimi. spacebar - xhiruar.

ditë : Balloons, bow, mario, shooting, Mario arrow, luajnë mario arrow lojë, mario arrow lojra, luaj online mario arrow lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojra shooting

Luaj Totali : 8607

Kopjo në Blog : Mario shigjetë
Kopjo në Forum : Mario shigjetë

Advertisement