Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Lojra aftësi  » Lojërat super mario  » Mario dhe bukuroshe princess vishen

Mario dhe bukuroshe princess vishen

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Mario dhe bukuroshe princess vishen

Përshkrim : Mario dhe princesha peach dress-up: nga super mario games do të kënaqet jo vetëm lojtarë të rinj, por prindërit dhe gjyshërit e tyre krenare, si dhe. images ngjyra e preferuar shkp karaktere vizatimor mario dhe princesha pjeshkë të mbushur ekranin, dhe lojtarët të përdorni miun për të vishen ato në një shumëllojshmëri të outfits. fotografitë përfundimtare mund të jenë të shtypura jashtë dhe të ruajtur. loja është mësuar lehtë dhe kënaqësi e madhe krijuese për tifozët mario rinj dhe të vjetër.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur.

ditë : Mario, super mario, veshje deri, Mario dhe princesha pjeshkë dress up, luajnë mario dhe princesha pjeshkë dress up lojë, mario dhe princesha pjeshkë dress up lojra, luaj online mario dhe princesha pjeshkë dress up lojë, lojë falas online.,

Kategori : » Lojërat super mario

Luaj Totali : 9411

Kopjo në Blog : Mario dhe bukuroshe princess vishen
Kopjo në Forum : Mario dhe bukuroshe princess vishen

Advertisement