Ju jeni ketu :

Lojra me

 » Action games  » Lojërat mahjong  » Zbulimi mahjongg

Zbulimi mahjongg

Makinë ju nuk keni të instaluar Flash player, ju lutem Shkarko këtu
Info lojë : Zbulimi mahjongg

Përshkrim : Në këtë version të lojës klasike mahjong ju do të keni për të tjerr dhe zgjidhni ndeshjet e pjesëve nga qoshet.

Si për të luajtur :
Përdorni miun për të luajtur ndeshjen. përdorni arrow çelësat për të rrotullohen bordit

ditë : Mister, 1 player, flash, matching, free, mahjong,

Kategori : » Lojërat mahjong

Luaj Totali : 5223

Kopjo në Blog : Zbulimi mahjongg
Kopjo në Forum : Zbulimi mahjongg

Advertisement